![]() |
|
Amiko Alien 1-2 - Nyomtatható verzió +- GOSAT.HU Fórum (https://gosat.hu/gosat) +-- Fórum: SAT - TV - DVB-T - IPTV (https://gosat.hu/gosat/forum-61.html) +--- Fórum: Beltérik - Set - Top - Boxok (https://gosat.hu/gosat/forum-60.html) +---- Fórum: AMIKO-ALMA-OPTIBOX (https://gosat.hu/gosat/forum-83.html) +---- Téma: Amiko Alien 1-2 (/thread-129752.html) |
Re: Amiko Alien 1-2 - johny45 - 03-14-2014 gabywap Írta:Új szoft!Az hogy lehet hogy csak 64 bájt? Valami szerintem nem oksi. Re: Amiko Alien 1-2 - Oberon - 03-17-2014 Mindig probléma a windowsos fájlmegosztás otthoni hálózatra, Itt egy nagyon jó leírás hogyan kell ezt szakszerűen csinálni win 7 és win Xp esetében: http://hogyan.org/fajl-es-nyomtatomegosztas-7-es-xp-kozott Re: Amiko Alien 1-2 - gentlemen - 03-19-2014 Amiko_Alien_SHD-8900 csatlista upc-digi-stb kedvenc spark és neutrinóra:https://www.dropbox.com/s/9hqvxvto6hdc297/%C3%A9lienre%20spark%20%C3%A9s%20neutrin%C3%B3%20csatlista%202014.03.19.rar vagy:http://data.hu/get/7547584/elienre_spark_es_neutrino_csatlista_2014.03.19.rar Re: Amiko Alien 1-2 - foreman - 04-03-2014 Egy olyan kérdésem volna, hogy milyen beállítás szükségeltetik ahhoz, hogy az Alient "home server"-ként tudjam működtetni RS232-n keresztül, egy Orton-nal, "home client"-ként? Re: Amiko Alien 1-2 - Ződi - 05-04-2014 Sziasztok! Alien 2-ből hogyan lehet plugin-t törölni? Előre is köszi A gyári beállításokkal már próbálkoztam. Re: Amiko Alien 1-2 - Jampy - 05-04-2014 zöld gomb törlés,de nem írtad milyen szoft ftp kapcsolattal bármelyik törölhető. Re: Amiko Alien 1-2 - Ződi - 05-05-2014 Jampy Írta:zöld gomb törlés,de nem írtad milyen szoft ftp kapcsolattal bármelyik törölhető.a zöld gombbal sajnos nem törlődik. egyébként Dreambox Control Centert használok, de azt annyira nem vágom, meg nem is mernék így belenyúlni vakon, nehogy hazavágjam a készüléket! :-) Re: Amiko Alien 1-2 - Gabywap - 05-05-2014 Ződi Írta:Jampy Írta:zöld gomb törlés,de nem írtad milyen szoft ftp kapcsolattal bármelyik törölhető.a zöld gombbal sajnos nem törlődik. De még most sem irod mit használsz szotfvert! Gyári spark vagy enigma2 netán neutrino? Re: Amiko Alien 1-2 - Ződi - 05-05-2014 gabywap Írta:Jaj bocsánat! Azt hittem az az op rendszer! Sparkot használok.Ződi Írta:Jampy Írta:zöld gomb törlés,de nem írtad milyen szoft ftp kapcsolattal bármelyik törölhető.a zöld gombbal sajnos nem törlődik. Re: Amiko Alien 1-2 - Gabywap - 05-06-2014 Nem tudom hanyas szoft verziót használsz a legujabbal lehet törölni az oscamot zöld gombal is, de FTP is ki lehet törölni
|