Amiko Alien 1-2 - Nyomtatható verzió
GOSAT.HU Fórum
Amiko Alien 1-2 - Nyomtatható verzió

+- GOSAT.HU Fórum (https://gosat.hu/gosat)
+-- Fórum: SAT - TV - DVB-T - IPTV (https://gosat.hu/gosat/forum-61.html)
+--- Fórum: Beltérik - Set - Top - Boxok (https://gosat.hu/gosat/forum-60.html)
+---- Fórum: AMIKO-ALMA-OPTIBOX (https://gosat.hu/gosat/forum-83.html)
+---- Téma: Amiko Alien 1-2 (/thread-129752.html)

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7


Re: Amiko Alien 1-2 - johny45 - 03-14-2014

gabywap Írta:Új szoft!

AMIKO_SHD-8900_1.2.72

javitás:
- Fixed an issue causing the Set-Top Box to hang up when trying to play certain YouTube videos
- Fixed an issue causing CrossEPG to fail to download EPG information when using the Auto Channel List feature
DOWNLOADS
[e-url=http://www.amikostb.com/download.php?id=1138]AMIKO_SHD-8900_1.2.72_app.rar[/e-url]
Az hogy lehet hogy csak 64 bájt? Valami szerintem nem oksi.


Re: Amiko Alien 1-2 - Oberon - 03-17-2014

Mindig probléma a windowsos fájlmegosztás otthoni hálózatra,
Itt egy nagyon jó leírás hogyan kell ezt szakszerűen csinálni
win 7 és win Xp esetében:

http://hogyan.org/fajl-es-nyomtatomegosztas-7-es-xp-kozott


Re: Amiko Alien 1-2 - gentlemen - 03-19-2014

Amiko_Alien_SHD-8900 csatlista upc-digi-stb kedvenc spark és neutrinóra:https://www.dropbox.com/s/9hqvxvto6hdc297/%C3%A9lienre%20spark%20%C3%A9s%20neutrin%C3%B3%20csatlista%202014.03.19.rar

vagy:http://data.hu/get/7547584/elienre_spark_es_neutrino_csatlista_2014.03.19.rar


Re: Amiko Alien 1-2 - foreman - 04-03-2014

Egy olyan kérdésem volna, hogy milyen beállítás szükségeltetik ahhoz, hogy az Alient "home server"-ként tudjam működtetni RS232-n keresztül, egy Orton-nal, "home client"-ként?


Re: Amiko Alien 1-2 - Ződi - 05-04-2014

Sziasztok! Alien 2-ből hogyan lehet plugin-t törölni? Előre is köszi
A gyári beállításokkal már próbálkoztam.


Re: Amiko Alien 1-2 - Jampy - 05-04-2014

zöld gomb törlés,de nem írtad milyen szoft ftp kapcsolattal bármelyik törölhető.


Re: Amiko Alien 1-2 - Ződi - 05-05-2014

Jampy Írta:zöld gomb törlés,de nem írtad milyen szoft ftp kapcsolattal bármelyik törölhető.
a zöld gombbal sajnos nem törlődik.
egyébként Dreambox Control Centert használok, de azt annyira nem vágom, meg nem is mernék így belenyúlni vakon, nehogy hazavágjam a készüléket! :-)


Re: Amiko Alien 1-2 - Gabywap - 05-05-2014

Ződi Írta:
Jampy Írta:zöld gomb törlés,de nem írtad milyen szoft ftp kapcsolattal bármelyik törölhető.
a zöld gombbal sajnos nem törlődik.
egyébként Dreambox Control Centert használok, de azt annyira nem vágom, meg nem is mernék így belenyúlni vakon, nehogy hazavágjam a készüléket! :-)


De még most sem irod mit használsz szotfvert! Gyári spark vagy enigma2 netán neutrino?


Re: Amiko Alien 1-2 - Ződi - 05-05-2014

gabywap Írta:
Ződi Írta:
Jampy Írta:zöld gomb törlés,de nem írtad milyen szoft ftp kapcsolattal bármelyik törölhető.
a zöld gombbal sajnos nem törlődik.
egyébként Dreambox Control Centert használok, de azt annyira nem vágom, meg nem is mernék így belenyúlni vakon, nehogy hazavágjam a készüléket! :-)


De még most sem irod mit használsz szotfvert! Gyári spark vagy enigma2 netán neutrino?
Jaj bocsánat! Azt hittem az az op rendszer! Sparkot használok.


Re: Amiko Alien 1-2 - Gabywap - 05-06-2014

Nem tudom hanyas szoft verziót használsz a legujabbal lehet törölni az oscamot zöld gombal is, de FTP is ki lehet törölni Smile